Cem Yılmaz'dan kopartan Kıvanç Tatlıtuğ espirisi

Cem Yılmaz'ın stand-up şovu CM101MMXIr önceki akşam ünlüler geçidini aratmadı. Şova Cem Yılmaz'ın Kıvanç Tatlıtuğ espirisi damga vurdu.

Önceki gece Cem Yılmaz'ın yeni şovunu izleyenler arasında tanıdık simaların çoklugu dikkat çekti. Bu isimlerden Kıvanç Tatlıtuğ'a takılan Yılmaz, oyuncuya "Amatör jinekolog" diye seslenip salonu kırdı geçirdi.

Kıvanç Tatlıtuğ, Cenk Eren, Elif Dürüst, Hakan Altun ve Zafer Algöz gibi isimlerin geldiği gösteriden çıkanlar, Yılmaz'ın sahnede olağanüstü olduğunu ve çok güldüklerini söyledi.

Gösteriye uzun süredir gizlediği yaklaşık 620 bin TL değerindeki otomobili Maserati'yle gelen Kıvanç Tatlıtuğ, "Her zamanki Cem Yılmaz, yine döktürüyor" dedi.

Geceyle ilgili düşüncelerini twitter'da paylaşan Cenk Eren, "Her zamanki gibi güzeldi. Bayağı pornografik hikayeler anlattı. Zaman zaman insanın yüzü de kızarmıyor değil. Cem Yılmaz oyunda Kıvanç Tatlıtuğ'u görünce 'Amatör jinekolog' dedi. Bütün salon koptu" yorumunu yaptı.

Hakan Altun ise "Cem olağanüstü bir adam. Ağzımı kapattığımı hatırlamıyorum. Ama kendisinin dediğini gibi gösterinden çıktıktan sonra bir tane esprisini bile hatırlamıyorum" açıklamasını yaptı.

0 yorum:

9