Facebook Zaman Tüneli Nasıl İptal Edilir – Timeline İptal Etmek


Facebook Zaman Tüneli Nasıl İptal

İnternette gezinirken bir hayli kişinin Facebook Zaman Tüneli Yani Timeline hesaplarının nasıl iptal edileceğini bilmediklerini farkettim ve Kullanıcılara yardımcı olmak amacı ile bu yazıyı sizlerle paylaşmak istedim işte Facebook Zaman Tüneli (Timeline) en basit yoldan nasıl iptal edilir yazımızın devamında.

Facebook Zaman Tüneli Nasıl İptal Edilir – Timeline İptal Etmek

Şu anda aşağıda anlatılan Zaman Tüneli iptal konusu bir çok kullanıcı tarafından denenmiş olmasına rağmen başarılı olmamıştır. Şu an yeni Zaman tüneli iptal etmme teknikleri denenmektedir, kısa sürede sonuç alınacağına inanıyorum ve bu konuya zaman tünelinin nasıl iptal edileceğiniz tekrar anlatmaya çalışacağım.

 • Öncelikle Facebook hesabımıza giriş yaptıktan sonra https://developers.facebook.com/apps/ adresine tıklıyoruz.
 • Daha sonra sol menüden daha önce oluşturduğumuz Zaman Tüneli eklentisini seçiyoruz.
 • Açılan sayfada sağ üstte “Uygulamayı Düzenle” butonuna tıklıyoruz
 • Sayfada sol menüde en alt kısımda “Uygulamayı Sil” linki vardır.Buna tıkladıktan sonra oluşturduğumuz uygulama silinir ve Profilimiz eski hale gelir.
 • Facebook Zaman Tüneli Nasıl silinir,Facebook Zaman Tüneli Nasıl silmek,Facebook Zaman Tüneli iptal etmek istiyorum, Facebook Zaman Tüneli nerden iptal edilir

  Yan menüde “no apps found” yazan arkadaşlar;
  Zaman tüneli uygulamasını daha önce bilerek ya da bilmeyerek iptal etmiş olabilirsiniz. Uygulama deneme sürecinde olduğu için şu anda beklemekten ve şikayette bulunmaktan başka çare yok !
  Deneme sürümü bitince gerekli yaptırımları uygulayabiliriz.
  Buradan facebook’a bildirimde bulunabilirisiniz.

  0 yorum:

  9